Skip to main content
circle

W Super-Pharm taniej z kodem od PAYBACK

L Lato to doskonały czas na upolowanie atrakcyjnych rabatów, które przydadzą się przed urlopowym wyjazdem, weekendową wycieczką lub umilą wakacje w mieście. Wiedzą o tym Super-Pharm i PAYBACK, zapraszając uczestników Programu do skorzystania ze specjalnej promocji na zakupy w drogeriach stacjonarnych.

W trwającej do 15 sierpnia akcji promocyjnej uczestnicy Programu mogą otrzymać 10% rabatu na zakupy za min. 50 zł w drogeriach Super-Pharm, a dodatkowo otrzymać +100 punktów PAYBACK.

quote
Przygotowując najnowszą akcję, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych uczestników, którzy wskazują drogerie jako preferowane miejsce zakupów kosmetycznych. Z najnowszego badania PAYBACK wynika, że ten typ sklepów wybiera większość, bo aż 61% konsumentów. Drogerie wygrywają przede wszystkim atrakcyjnymi cenami i licznymi promocjami. Ze specjalnych bonusów przygotowanych przez firmy, z którymi współpracujemy, korzysta blisko połowa uczestników Programu PAYBACK. Dlatego jesteśmy pewni, że tym bardziej entuzjastycznie podejdą oni do oferty promocyjnej w drogeriach Super-Pharm.
Tomasz Głos, Partner Management Director w PAYBACK Polska

Aby skorzystać z promocji, wystarczy mieć zarejestrowaną kartę Programu, pobrać kod ze strony https://superpharm.payback.pl, zrobić zakupy za minimum 50 złotych i podać go przy kasie. Gotowe!

Akcja trwa do 15 sierpnia lub do wyczerpania puli kodów rabatowych, obejmuje tylko drogerie stacjonarne Super-Pharm.

Więcej informacji na stronie promocyjnej.

Najnowsze aktualności

PAYBACK otwiera worek prezentów! Trwa wielka świąteczna akcja Programu PAYBACK… Czytaj więcej
Rafał Grędziszewski dołącza do PAYBACK Polska PAYBACK Polska jeszcze mocniej stawia na rozszerzanie… Czytaj więcej
Więcej niż moda?! Polacy polubili „zero waste” Przyspieszające zmiany klimatu, galopujące ceny i… Czytaj więcej
scroll-to-top