Skip to main content
circle

W Super-Pharm taniej z kodem od PAYBACK

L Lato to doskonały czas na upolowanie atrakcyjnych rabatów, które przydadzą się przed urlopowym wyjazdem, weekendową wycieczką lub umilą wakacje w mieście. Wiedzą o tym Super-Pharm i PAYBACK, zapraszając uczestników Programu do skorzystania ze specjalnej promocji na zakupy w drogeriach stacjonarnych.

W trwającej do 15 sierpnia akcji promocyjnej uczestnicy Programu mogą otrzymać 10% rabatu na zakupy za min. 50 zł w drogeriach Super-Pharm, a dodatkowo otrzymać +100 punktów PAYBACK.

quote
Przygotowując najnowszą akcję, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych uczestników, którzy wskazują drogerie jako preferowane miejsce zakupów kosmetycznych. Z najnowszego badania PAYBACK wynika, że ten typ sklepów wybiera większość, bo aż 61% konsumentów. Drogerie wygrywają przede wszystkim atrakcyjnymi cenami i licznymi promocjami. Ze specjalnych bonusów przygotowanych przez firmy, z którymi współpracujemy, korzysta blisko połowa uczestników Programu PAYBACK. Dlatego jesteśmy pewni, że tym bardziej entuzjastycznie podejdą oni do oferty promocyjnej w drogeriach Super-Pharm.
Tomasz Głos, Partner Management Director w PAYBACK Polska

Aby skorzystać z promocji, wystarczy mieć zarejestrowaną kartę Programu, pobrać kod ze strony https://superpharm.payback.pl, zrobić zakupy za minimum 50 złotych i podać go przy kasie. Gotowe!

Akcja trwa do 15 sierpnia lub do wyczerpania puli kodów rabatowych, obejmuje tylko drogerie stacjonarne Super-Pharm.

Więcej informacji na stronie promocyjnej.

Najnowsze aktualności

57% Polaków obchodzi walentynki Każdego roku z początkiem lutego w sklepach… Czytaj więcej
Portfel kart PAYBACK
Portfel PAYBACK. Wszystkie karty w jednym miejscu PAYBACK Polska poszerza zakres funkcjonalności… Czytaj więcej
scroll-to-top