Skip to main content
circle

Tańsze bilety w Multikinie razem z PAYBACK. Nowa akcja dla miłośników

L Lato to doskonały moment, aby cieszyć się premierami filmowymi na dużym ekranie. Z tej okazji Program PAYBACK razem z Multikinem, jednym z największych operatorów kinowych w Polsce, organizują specjalną akcję „PAYBACKowe Poniedziałki”.

Dzięki niej każdy posiadacz karty PAYBACK może w kasie Multikina nabyć bilety na poniedziałkowe seanse w specjalnej promocyjnej cenie – 14,90 zł. Bilet można również odebrać, wymieniając 1490 zebranych punktów PAYBACK.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy pobrać specjalny kod ze strony internetowej https://poniedzialki.payback.pl i wykorzystać go przy zakupie biletu w kasie kina. Akcja „PAYBACKowe Poniedziałki” jest skierowana do każdego zarejestrowanego uczestnika Programu PAYBACK, który otrzymuje dostęp aż do dwóch kodów tygodniowo.

quote
Placówki kultury należą do grona instytucji najmocniej dotkniętych pandemią. Dlatego też ważne było dla nas przygotowanie akcji, która zachęci widzów do skorzystania z oferty sieci Multikino, partnera naszego Programu. Liczymy na to, że każdy uczestnik Programu PAYBACK wybierze się w najbliższych tygodniach na co najmniej kilka seansów.
Tomasz Głos, Partner Management Director w PAYBACK Polska

O istocie akcji więcej mówi Mariusz Spisz, członek zarządu Multikino S.A.:

quote
Najważniejszym celem „PAYBACKowych Poniedziałków” jest pokazanie naszym klientom, że pomimo szczególnej, pandemicznej sytuacji, nadal zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że widzowie spragnieni premier na wielkim ekranie chętnie wezmą udział w akcji. Tym bardziej, że w każdym z naszych kin mogą liczyć także na najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakresie wymaganych rygorów sanitarnych.
Mariusz Spisz, Członek Zarządu Multikino S.A.

W ostatnich tygodniach premiery na dużym ekranie miały m.in. takie filmy jak Czarna WdowaKosmiczny mecz: nowa eraEscape Room: Najlepsi z najlepszych czy Elfinki. Jesienią z kolei do kin wejdą Wyprawa do dżungliNoc oczyszczenia. Żegnaj AmerykoLegion samobójców. The Suicide Squad i Czarna Owca, które będą nie lada gratką dla miłośników X muzy.

Szczegóły akcji, w tym regulamin, dostępne są na PAYBACK.pl/multikino.

Najnowsze aktualności

57% Polaków obchodzi walentynki Każdego roku z początkiem lutego w sklepach… Czytaj więcej
Portfel kart PAYBACK
Portfel PAYBACK. Wszystkie karty w jednym miejscu PAYBACK Polska poszerza zakres funkcjonalności… Czytaj więcej
scroll-to-top