Skip to main content
circle

Ponad 2 miliardy punktów PAYBACK czeka na wymianę

D Do końca lutego będzie trwała kolejna edycja akcji „Wygaszanie Punktów PAYBACK”. Jest ona skierowana do uczestników programu PAYBACK Polska, którzy mają na swoich kontach punkty tracące ważność. Tylko w tym roku równowartość punktów zagrożonych wygaszeniem jest szacowana na prawie 22 miliony złotych. Co można zrobić, aby uniknąć utraty punktów?

Specjalne oferty dla uczestników programu

Zgodnie z regulaminem programu punkty PAYBACK ważne są przez trzy lata od momentu ich naliczenia. To oznacza, że 29 lutego 2024 roku zostaną wygaszone punkty, które były zbierane przez uczestników PAYBACK w 2020 roku. Do tego czasu mogą oni wymienić punkty na nagrody lub vouchery w sklepie z nagrodami PAYBACK (sklep.payback.pl), wykorzystać podczas transakcji w sklepach stacjonarnych u partnerów programu, a także przeznaczyć na wybrane cele charytatywne – ich lista jest dostępna na stronie payback.pl.

Z tej okazji do końca lutego wszyscy uczestnicy programu PAYBACK, nawet ci, których punkty nie są zagrożone wygaśnięciem, mogą liczyć na wiele wyjątkowych okazji

Przez cały okres trwania akcji w sklepie z nagrodami PAYBACK będzie można skorzystać z oferty specjalnej na nagrody czołowych marek. Wśród nich znajdą się promocje nawet do
-30% rabatu na nagrody rzeczowe Tefal, Remington, BLACK+DECKER czy Kitchen Aid oraz zniżki na karty podarunkowe Allegro czy Zalando. Poza tym na sklep.payback.pl pojawi się sporo nowości od XIAOMI, Philips czy NAVITEL. Czekają także niespodzianki w postaci gratisów czy zniżek na kolejne zamówienie.

quote
Chcielibyśmy, aby uczestnicy PAYBACK w pełni wykorzystywali swoje punkty. Odbiór nagrody jest bowiem zwieńczeniem aktywności uczestnika. Jeśli na swoich kontach konsumenci mają punkty zagrożone wygaśnięciem, mogą i powinni tego uniknąć, korzystając z wielu ofert specjalnych. To też szansa na realne oszczędności, szkoda więc nie skorzystać. Jeśli ktoś ma życzenie, swoje punkty może przeznaczyć na cele charytatywne np. program dożywiania dzieci Pajacyk,  Szlachetną Paczkę czy Siepomaga. Z punktu widzenia pojedynczych uczestników programu potencjalna strata z powodu wygaszenia może wydawać się niewielka, ale pamiętajmy, że w sumie mówimy o 2,2 mld punktów o przybliżonej równowartości 22 mln zł. Jest to więc duża moc, która nie powinna się zmarnować.
Robert Olędzki, Digital Business Director

Z akcji „Wygaszanie Punktów PAYBACK” mogą skorzystać również klienci, którzy zbierali punkty PAYBACK w sieci sklepów Kaufland.

Jak zweryfikować punkty?

Każdy uczestnik może w łatwy sposób sprawdzić status zgromadzonych punktów PAYBACK. Wystarczy zalogować się na swoje konto PAYBACK na stronie www lub w aplikacji PAYBACK i  sprawdzić zakładkę „Moje punkty”. Znajduje się tam aktualne saldo punktów, a także informacja o dacie ich wygaśnięcia. W ten sposób można uniknąć straty związanej z ich wygaszeniem.

Szczegóły akcji dostępne są pod adresem: https://www.payback.pl/wygaszanie

Najnowsze aktualności

57% Polaków obchodzi walentynki Każdego roku z początkiem lutego w sklepach… Czytaj więcej
Portfel kart PAYBACK
Portfel PAYBACK. Wszystkie karty w jednym miejscu PAYBACK Polska poszerza zakres funkcjonalności… Czytaj więcej
scroll-to-top