Skip to main content
circle

PAYBACK rozpoczął współpracę z Siepomaga

P PAYBACK nawiązał współpracę z jedną z największych fundacji w Polsce – Siepomaga. Uczestnicy Programu PAYBACK mogą przekazywać swoje punkty na cegiełki – darowizny wspierające trzy różne inicjatywy.

Cegiełki-darowizny (o wartościach 1 zł, 5 zł oraz 10 zł) przeznaczone dla fundacji Siepomaga dostępne są w Sklepie z Nagrodami PAYBACK. Wymieniając na nie swoje punkty można wesprzeć jedną z trzech wytypowanych do akcji zbiórek: dla seniorów, przebywających w placówkach opiekuńczych (Fundacja Święty Mikołaj dla Seniora), działającą na rzecz wsparcia psychicznego dzieci i młodzieży (Młode Głowy, fundacja Unaweza) oraz na rzecz zwierząt (rozbudowa azylu dla psów Judytowo).

quote
Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Siepomaga, bo uczestnicy PAYBACK chcą przekazywać punkty na cele charytatywne i chcą mieć możliwość wspierania różnych inicjatyw z tego zakresu. Nie mamy wątpliwości, że zaangażują się w tę akcję, bo wiedzą, że zgromadzone punkty mają realną moc pomagania. Każda ze zbiórek jest zbiórką ogólną prowadzoną na rzecz innej fundacji. Nasi uczestnicy mogą więc wesprzeć cel, który w danym momencie jest najbliższy ich sercu.
Katarzyna Grzywaczewska, Dyrektor Marketingu w PAYBACK Polska

Siepomaga.pl jest jedną z najbezpieczniejszych platform pomocy charytatywnej. Wszystkie publikowane zbiórki są weryfikowane przez Fundację Siepomaga, która powstała, by osiągać to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Ich celem jest stworzenie największej społeczności ludzi wrażliwych na bliźnich, dla których pomaganie będzie wpisane w codzienność.

Współpraca z Siepomaga nie jest pierwszą tego typu inicjatywą PAYBACK. Program od lat wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk. W ubiegłym roku, w związku  sytuacją w Ukrainie,  wprowadził możliwość przekazywania punktów na cegiełki „SOS Ukraina”, mające na celu wsparcie osób poszkodowanych w wyniku wojny.

Najnowsze aktualności

57% Polaków obchodzi walentynki Każdego roku z początkiem lutego w sklepach… Czytaj więcej
Portfel kart PAYBACK
Portfel PAYBACK. Wszystkie karty w jednym miejscu PAYBACK Polska poszerza zakres funkcjonalności… Czytaj więcej
scroll-to-top