Skip to main content
circle

Koniec lutego oznacza koniec punktów PAYBACK! Sprawdź, czy możesz je stracić!

R Rozpoczęła się kolejna edycja akcji „Wygaszanie punktów PAYBACK”, która potrwa do końca lutego 2023 r. Równowartość wszystkich punktów, które tracą ważność, opiewa na niebagatelną kwotę 25 milionów złotych. W czasie akcji, uczestnicy największego w Polsce programu multipartnerskiego mają okazję skorzystać z wielu bardzo atrakcyjnych ofert, by wymienić zebrane przez siebie punkty na nagrody i vouchery.

Punkty PAYBACK ważne są przez trzy lata od momentu ich naliczenia. Akcja wygaszania to ostatnia okazja, aby przeznaczyć je na nagrody rzeczowe lub vouchery. PAYBACK-owicze mają w czym wybierać: oferta dostępnych przedmiotów powiększyła się ostatnio o ponad 100 pozycji, a na stronie sklep.PAYBACK.pl znaleźć można także wiele kart podarunkowych marek takich jak Allegro, Zalando, CCC, Everli czy Booking.com. Ponadto uczestnicy mogą wymieniać zebrane punkty na zakupy bezpośrednio w partnerskich sklepach stacjonarnych.

quote
Pragniemy, by uczestnicy Programu wymieniali swoje punkty na nagrody i karty podarunkowe. Szkoda, żeby przepadły, skoro dają szansę realnej oszczędności, co w dobie szalejącej inflacji jest przecież dla każdego niezwykle ważne. W tym roku równowartość punktów PAYBACK zagrożonych wygaszeniem wynosi 25 milionów złotych, co stanowi ogromną kwotę, którą można przeznaczyć nie tylko na nagrody rzeczowe czy vouchery, ale też na wsparcie charytatywne. Uczestnicy mogą wspomóc np. Program Pajacyk, działania „SOS Ukraina”, Szlachetną Paczkę, TOPR, Siemachę, Akademię Przyszłości czy Pola Nadziei. Przy minimalnym wysiłku PAYBACK-owicze naprawdę mogą zmienić rzeczywistość.
Paweł Zuń, e-Commerce Manager w PAYBACK Polska

Przypominamy, że w akcji biorą udział wszyscy uczestnicy Programu – także ci, których punkty nie wygasają pod koniec lutego. Aby zweryfikować, ile punktów może wygasnąć, należy zalogować się w serwisie internetowym PAYBACK lub w aplikacji PAYBACK i wejść w zakładkę „Moje punkty PAYBACK”. Podane jest tam aktualne saldo punktów, a także informacja, ile z nich straci wkrótce ważność. Jeśli uczestnik nie ma punktów do wygaszenia, to zobaczy po prostu saldo swojego konta punktowego.

Szczegóły akcji dostępne są pod adresem https://www.PAYBACK.pl/wygaszanie.

Regulamin programu PAYBACK dostępny jest pod adresem https://www.PAYBACK.pl/regulamin

Najnowsze aktualności

57% Polaków obchodzi walentynki Każdego roku z początkiem lutego w sklepach… Czytaj więcej
Portfel kart PAYBACK
Portfel PAYBACK. Wszystkie karty w jednym miejscu PAYBACK Polska poszerza zakres funkcjonalności… Czytaj więcej
scroll-to-top