Skip to main content
circle

„Happy food, czyli człowiek jest tym, co je” - PAYBACK Lifestyle

„Człowiek nie żyje, aby jadł, ale je, aby żyć” - niby te słowa Sokratesa są oczywiste, ale często o nich zapominamy, więc tym razem w ramach programu PAYBACK Lifestyle nasz dział HR zadbał o to, abyśmy poświęcili więcej uwagi temu, co i jak jemy.

Tym razem tematem spotkania był „Happy food, czyli człowiek jest tym, co je”, poprowadziła je Katarzyna Grzywaczewska, a naszym gościem była pełna energii Anna Zbyszewska-Hryniewicz, CEO w Cook Story Online.

🥕 Podczas rozmowy poruszyliśmy tematy związane ze zdrowym stylem życia, nawykami żywieniowymi oraz gotowaniem, które nawet dla osób unikających kuchni jak ognia, może być całkiem fajnym czasem. Było bardzo smacznie, a Ania zainspirowała nas do wprowadzania do naszej kilku diety prostych tricków, dzięki którym np. nawet zwykła kanapka przekąszona w biurze może być pyszną i zdrową przekąską, dającą energię na resztę dnia.

PAYBACK Lifestyle to cykliczny, coroczny programem well-beingowy. W jego ramach organizujemy szkolenia, badania lekarskie, inspirujące spotkania, wyzwania sportowe i regularny dopływ zdrowych poczęstunków.

Najnowsze aktualności

57% Polaków obchodzi walentynki Każdego roku z początkiem lutego w sklepach… Czytaj więcej
Portfel kart PAYBACK
Portfel PAYBACK. Wszystkie karty w jednym miejscu PAYBACK Polska poszerza zakres funkcjonalności… Czytaj więcej
scroll-to-top